Met de dag of nachtboot naar Harwich

Overtocht naar Harwich in Engeland

Veerdienst van Hoek van Holland naar Harwich

➦ Reisduur: 6,5 uur

➦ Afvaarten per dag: 2

➦ Maatschappij: Stena Line

➦ Voetpassagiers, auto's en andere voertuigen

De overtocht/overzet van Hoek van Holland naar Harwich vertrekt twee keer per dag, een dagdienst en een nachtdienst. Hoek van Holland Haven (bij de terminal) had een eigen treinstation maar dat is nu een metrostation geworden. U kunt nu met de metro van Rotterdam naar Hoek van Holland Haven reizen. Dat kan bijvoorbeeld ook vanaf Schiedam Centraal. Het gaat hier om metrolijn B maar u kunt in Rotterdam niet opstappen bij het centraal station maar op station Beurs of éen van de andere stations. Het oostelijke uiteinde is station Nesselande. Het meest logisch is vanaf Rotterdam Centraal met de trein naar Schiedam Centraal te reizen en daar over te stappen op de metro naar Hoek van Holland haven. Wilt u met deze dag of nachtboot reizen? Klikt u dan hier rechts (of boven als u de pagina op een smartphone bekijkt) op de grote button die u leidt naar de website van de rederij waar u een veerdienst kunt boeken.

Mogelijke specifieke bestemmingen vlakbij

Hieronder ziet u 6 plaatsen in de regio rond de haven waar u mogelijk vakantie zou willen vieren. Er zijn natuurlijk ook andere gebieden iets verder weg waar u heen zou kunnen gaan. Die worden behandeld in de volgende paragraaf. Hieronder staan 3 bestemmigen in het graafschap Essex, drie in Suffolk en één in Cambridgeshire. Het gaat om het kleine stadje Dedham, de oude stad Colchester, het kuststadje Aldburgh, het kleine, 16e eeuwse stadje Lavenham, de kleine stad Bury St Edmunds en de iets verder weg gelegen universiteitsstad Cambridge.



Vakantiegebieden

Hier volgen een aantal gebieden in Oost. Zuid -en Midden Engeland, en ook Wales waar u vakantie zou kunnen vieren, op rondreis zou kunnen gaan. Het moet gezegd dat de overtocht van Duinkerke & Calais naar Dover voor een reis door Zuid Engeland ook heel logisch is. De eerste twee gebieden liggen in het oosten des lands. De derdeen meer in het noorden, de vierde en vijfde in het midden-westen, de zesde en zevende in het zuiden en de laatste twee in Wales.

De oversteek maken met de boot (auto of voetpassagier)

Er zijn ook overtochten vanuit Nederland naar Noord Engeland en ook van Noord Frankrijk naar Zuid Engeland. Hieronder ziet u de vier veerdiensten staan. 3 is de op deze pagina behandelde vaarroute van Hoek van Holland naar Harwich. De andere routes:

1. Duinkerken - Dover: 2 uur | 2. Calais - Dover: 1,5 uur

4. Rotterdam - Hull: 12 uur | 5. IJmuiden - Newcastle: 15,5 uur

kaart met overtochten van Nederland, België en Frankrijk naar Engeland

Bekijk hier de veerdiensten


button

© 2012-2025 — Groot-Brittannië Liefhebbers